Oficiální stránky našeho sboru dobrovolných hasičů z malé jihočeské vesničky na levém břehu zlatonosné řeky Otavy

Naleznete zde aktuální informace o dění v naší obci, informace o našem sboru, aktivitách a sportovních výsledcích našich sportovních družstev  v požárním sportu.

Sledovat nás můžete také na sociální síti Facebook a nově na platformě YouTube, odkaz nalezlete v pravém sloupci.

Svatý Martin dnes sníh nepřinesl, ale my máme novou meteostanici (spíš Láďa). Ta původní už neexistuje.

Výlov rybníků 2018
5.11. Barachovec
14.11. Velký Vítkovský

Asi Vám už neuniklo nové video této sezóny, ale kdyby přeci ano, snadno to můžete napravit (stačí srolovat text)
. V pátek 26.10.2018 jsme se rozloučili s uplynulou sezónou a vypadalo to v naší hospůdce jako na silvetra... Při této příležitosti je premiéra sestřihu sezónou. Jdeme s dobou a na YouTubu máme i svůj účet, kde naleznete videa z dronu z naší pohárové soutěže, bohužel všechna družstva zachycena nejsou. Najdete nás jako "SDH Nové Kestřany" anebo stačí kliknout na odkaz v pravém sloupci.

V sobotu 1.9.2018 jsme vyrazili na poslední soutěž a provětrali naší 12tku do Strakonic. Od včera pěkně pršelo a terén byl mokrý s loužemi. Kluci byli dnes s časem 27,20s na 3.místě. Zato naše holky předvedly pěkný výkon, běžely jako poslední, vody na trati se nebály a s časem 24,51s zvítězily! Dokonce poprvé vyhrály putovní pohár. Krásný závěr sezóny!

Tak už máme vyhlášení pohárovek za rok 2018 za sebou, ktré se konalo v pátek 14.9.2018 v KD Čejetice  Byl to pěkný a náročný večer. Kluci přebrali pohár za vicemistry v kategorii muži. Holky si také přebraly pohár za 2.vicemistryně v kategorii ženy. Tento rok se naše pohárová soutěž umístila celkově na krásném 3.místě. Děkujeme za Váš ohlas! I letos máme v našem sboru 2. vicemiss hasičku.